Sponsorzy

Sponsorzy i partnerzy

Sponsor generalny
Totalizator Sportowy właściciel marki LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich spółek, która od ponad 60 lat działa nieprzerwanie na rynku gier liczbowych i loterii pieniężnych.
Dzięki Totalizatorowi Sportowemu rzesze Polaków od ponad pół wieku mogą się cieszyć z wygranych i realizować marzenia, a kolejne pokolenia korzystają z obiektów, które powstały dzięki funduszom przekazywanym przez spółkę na rozwój polskiego sportu i kultury.
Totalizator Sportowy wspiera mnie w mojej drodze do igrzysk Olimpijskich w Tokio 2020.
Dzięki temu wsparciu mogę być spokojna i skupić się na tym co najważniejsze czyli trenowaniu.

Toyota W&J Wiśniewski

Toyota W&J Wiśniewski to Autoryzowana Stacja Obsługi i Autoryzowany Dealer Toyota Motor Poland. Posiadają zintegrowany system zarządzania środowiskiem zgodny z obowiązującą normą. Otrzymali certyfikat  ISO 14001 : 2015 co oznacza, że firma spełnia najwyższe standardy w zakresie jakości świadczonych usług, obsługi klienta a przede wszystkim w zakresie ochrony środowiska. Toyota W&J Wiśniewski prowadzi kompleksową obsługę Klienta w zakresie sprzedaży samochodów nowych i używanych, wynajmu długoterminowego dla firm, autoryzowanego serwisu mechanicznego i blacharsko-lakierniczego, ubezpieczeń. Bardzo się cieszę, że teraz dzięki Toyota W&J Wiśniewski moja droga do Igrzysk Olimpijskich w Tokio będzie bezpieczna, komfortowa i szybka.

Zdrofit

Sieć fitness klubów Zdrofit to kilkanaście placówek w Warszawie i okolicach. Pracuje w nich prawie dwustu trenerów i instruktorów a trenują tysiące amatorów i profesjonalistów. Dla mnie to przede wszystkim miejsce, gdzie mogę w spokoju i doskonałym otoczeniu trenować.

Akademia Smaków

Catering dietetyczny Akademia Smaków to kompletny zestaw dań dla osób aktywnych i takich, które pragną kontroli nad własnym doskonałym samopoczuciem. Codzienne dostawy dobranego do mnie programu diety pomagają zaspokoić moje zapotrzebowanie kaloryczne. Jednak każdy z Was może wybrać również jedną z diet specjalistycznych i zadzwonić do dietetyka, przedstawić swój cel, który chce osiągnąć, preferencje, swoje nawyki i styl życia. Dzięki temu Akademia Smaków będzie mógł dodatkowo doradzić w wyborze idealnego programu dla Ciebie.

AZS – AWF Warszawa

AZS-AWF jest wielosekcyjnym sportowym klubem uczelnianym. Klub powstał 24 listopada 1949 roku w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie – największej uczelni akademickiej kultury fizycznej w Polsce, założonej w 1929 roku. Klub wyrósł z entuzjazmu do sportu powojennej młodzieży studenckiej oraz doświadczenia sportowo-szkoleniowego nauczycieli akademickich uczelni. Z dumą i radością reprezentuję sekcję wioślarską AZS – AWF Warszawa.

Trec Nutrition

Filozofia łączenia najwyższej jakości, skuteczności działania oraz konkurencyjnych ceny, leży u podstaw tworzenia wszystkich produktów spod marki Trec Nutrition. Sklep z odżywkami Trec Nutrition mieszczący się pod adresem trec.pl, jest miejscem w którym znajdziemy fachową obsługę oraz to z czego słynie Trec Nutrition – produkty najwyższej jakości skierowane do osób żyjących sportem: odżywki, odzież Trec Wear oraz akcesoria. Wszystko powstaje z pasji do sportu i z myślą o jego pasjonatach.